InformacijaLietuvoje

Spalvingų konkurso „Gintarinis žaltys 2014“ fotografijų belaukiant

2015-01-12 | Kategorija: Informacija, Lietuvoje | Komentarų nėra

Nors jau viduržiemis, bet Naujieji metai dar tik prasideda. Spalvokime savo Naujuosius, kad, vėl apsisukus metams, būtų kuo pasidžiaugti! Ir nereikia laukti rytojaus ar vasaros – marginti savo dieną galima jau dabar. Ar matei, kiek spalvų Gamtoje? Ūžiantis vėjas neša baltus snaigių sūkurius, medžiai pasipuošę ilgais ilgais baltais kaklaraiščiais, it uogos raudonos sniegenos tupi šakose medžių, beveik nematomi kiškiai skuodžia sniego pusnimis, o laukai kaip niekad margi žvėrių pėdsakų…

Ištisus metus Gamtoje tiek daug spalvų! Ir Gamtos fotografai nenustygsta vietoje: pasiėmę savo drobę ir teptuką, jie išeina tapyti. Ir štai atėjus Naujiesiems, pats metas darbuotis ir išrinkti gražiausiomis spalvomis išmargintas Lietuvos laukinės Gamtos fotografijas.

Gegužės mėnesį įvyks penktasis Lietuvos laukinės gamtos fotografijų konkurso „Gintarinis žaltys 2014“ finalinis renginys, kurio metu pasigrožėsime geriausiomis 2014 m. laukinės gamtos nuotraukomis ir paplosime apdovanojamiems konkurso nominacijų ir specialiųjų prizų laimėtojams.

GAA „Baltijos vilkas“ toliau tęsia tradiciją, įsteigdama „Gintarinio žalčio“ fotografijų konkurse specialųjį prizą už geriausią Lietuvos laukinėje gamtoje nufotografuoto plėšrūno nuotrauką. Šiuo specialiuoju prizu GAA „Baltijos vilkas“ siekia palankesnio visuomenės požiūrio į plėšriuosius žinduolius.

Kokio plėšrūno nuotrauką GAA „Baltijos vilkas“ šiemet pripažino geriausia ir koks fotografas bus apdovanotas specialiuoju prizu, sužinosime dar negreitai – kai oras kvepės alyvų žiedais. O kad tamsūs žiemos vakarai neprailgtų, siūlome prisiminti praėjusiųjų metų laimėtojus ir spalvoti tuos ilgus viduržiemio vakarus.

Kai dvikojis keturiom, keturkojis – dviem!
Mariaus Kavaliausko nuotrauka
2012 m. geriausia plėšriojo žinduolio nuotrauka

Manguto rūpesčiai
Viliaus Paškevičiaus nuotrauka
2013 m. geriausia plėšriojo žinduolio nuotrauka

Interviu su 2013 m. specialiojo prizo laimėtoju V. Paškevičiumi: https://www.vilkai.lt/fotografas-vilius-paskevicius-gera-laisveje-gyvenancio-vilko-nuotrauka-didele-svajone-2014-07-23

GAA „Baltijos vilkas“ informacija

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!