InformacijaLietuvoje

Nauja organizacijos valdžia ir ataskaitos apie darbus ir pinigus

2017-03-22 | Kategorija: Informacija, Lietuvoje | Komentarų nėra

Visuotinis susirinkimas. Gintarės Urbaitės nuotrauka.

Kovo 19 dieną Gamtos apsaugos asociacijos „Baltijos vilkas“ nariai rinkosi į visuotinį narių susirinkimą aptarti 2016 metais nuveiktų darbų, išsirinkti naujos organizacijos tarybos ir padiskutuoti dėl šių metų veiklos krypčių.

2016 metais „Baltijos vilkas“ daug dėmesio skyrė gamtosauginių idėjų sklaidai visuomenėje. Akcijos „Vilkai kalba“ metu buvo surengti trys vilkų „piketai“ Vilniuje ir vienas Kaune, organizuoti keturi susitikimai-paskaitos „Etnobare“, sukurtas socialinės reklamos filmukas „Vilko ir avies pokalbis“. Organizacija dalyvavo įvairiuose renginiuose, vedė užsiėmimus vaikams, tęsė nemokamus pėdsekystės kursus Kaune. Taip pat buvo tęsiama iniciatyva „Saugi avis“, susirašinėjimas su Europos Komisija dėl stumbrų situacijos Lietuvoje, vykdyta įvairi kita veikla.

2017 metai yra jubiliejiniai asociacijai „Baltijos vilkas“, mat organizacija buvo įkurta prieš dešimtmetį. Tad ne atsitiktinai šiemet į organizacijos tarybą išrinkti net du iš organizacijos įkūrėjų – Andrejus Gaidamavičius ir Tomas Tarabilda. Tarybos pirmininko postą trečiai kadencijai išlaikė Andrius Laurinavičius.

Svariausiomis organizacijos veiklos kryptimis išlieka vilkų apsaugos ir medžioklės klausimai, vilkų ir ūkininkų konflikto sprendimai, gamtosauginio požiūrio sklaida.

Su asociacijos metų veiklos ir finansinėmis ataskaitomis galima susipažinti čia: https://www.vilkai.lt/apie/ataskaitos

 

GAA „Baltijos vilkas“ informacija

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!