Straipsniai

Kvietimas dalyvauti Miško, Gamtos, Savasties pažinimo išvykose

2022-09-07 | Kategorija: Straipsniai | Komentarų nėra

Gamta – tai daug daugiau, nei galime suvokti

Oi kiek gyvasties aplink, kuri skleidžiasi žvaigždėse, medžių lapuose, žemės smiltyse, o Tu lieki lyg kaži kur atitvertas, įnardintas į sapnavimą kitų sapnų… Diena po dienos laukiam pokyčių savy ir jie ištiesų vyksta. Žiūrėk, sutinki žmogų ar perskaitai žinutę, kviesmą sudalyvauti ten,  kur galbūt rastum pilnatvės pajautimą, sujudinimą vandenų, kurie iki šios akimirkos laukė vėjo gūsmo. – O, Gamtos dėsnių skleisme, turi savy gydančių galių suteikti gyvastį, kūrybiškumą…

Kiek sykių klaidžiota miško takais, kiek minčių leista ir sugauta… Tad šiais metais, manau esam subrendę dešimtmetį trukusius pėdsekystės kursus kilstelti aukštyn ar nerti gilyn ir pažvelgti į naujas platumas. Taigi, kviečiu į Miško, Gamtos ir Savęs pažinties išvykas, kurios apimtų ne vien miško sutvėrimų pažinimą, elgseną, pėdsakus, bet ir savasties pajautimą, klausymąsi ir stebėjimą, to kas vyksta aplink mus. Jei Jus sudomino tokio turinio išvykos – kviečiu registruotis: spausti čia. Registravimo tinklapis nesiunčia patvirtinimo žinutės. Ją atsiųsiu asmeniškai, praėjus kelioms dienoms po jūsų registravimosi. Kuomet subręs išvyka jūsų nurodytu e-mail atsiųsiu laišką su kvietimu. Registracija veiks iki rugsėjo pabaigos.

Išvykos mokamos, tačiau numatyto įkainio nėra, tiesiog po išvykos rasis padėkos dėžutė, kurią galėsite papildyti, tokiu įkainiu, kuris jums išgalimas, atrodo tikslingas ir reikalingas. Siekis toks, jog dalyvauti galėtų tie, kuriems tikrai norisi su galimybe atlikti abipusius mainus.

 

Pagarbiai
Tomas

 

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!