InformacijaLietuvoje

Kovo 17 d. – renginys apie stumbrus

2018-03-14 | Kategorija: Informacija, Lietuvoje | Komentarų nėra

Kovo 17 d. GAA „Baltijos vilkas“ kviečia į renginį apie stumbrus, rengiamą kartu su Nacionaliniu lankytojų centru ir gamtos fotografu Marium Čepuliu. Renginyje laukia pasakojimai apie Lietuvos stumbrus, pėdsekystė, viktorina „Stumbras ar bizonas“ ir žaidimai vaikams. Pradžia – 13 val. Vieta –  Nacionaliniame lankytojų centre, Antakalnio g. 25, Vilniuje.

Lietuvoje ganosi mitais apgaubtas didžiausias Europos gyvūnas, praeitą šimtmetį išgelbėtas nuo išnykimo. Norime jums parodyti, koks stumbras svarbus gamtai ir įdomus, su kokiais iššūkiais šiandien susiduria šis istorinis LDK žvėris, ir kokia atsakomybė tenka mums, kai su juo reikia išsitekti derlingiausiosiose Lietuvos žemėse.  Šiandien turime daug klausimų, kaip toliau norime elgtis su stumbrais, į juos atsakymų reikia ieškoti visiems kartu, o pradėti nuo pažinties.

GAA „Baltijos vilkas“ šiam renginiui baigia gaminti natūralaus dydžio stumbro maketą, kad pajustume šio žvėries grožį ir didybę. Mes gavome leidimą iš Olandijos organizacijos ARK Nature ir išvertėme jų kurtą piešinį apie stumbrą kaip kertinę ekosistemų rūšį, norime juo su jumis pasidalinti. Parengėme ir išspausdinome vaikams atvirukų su kanopiniais Lietuvos žvėrimis ir jų pėdsakais, bei lipdukų su stumbrais. Esame dėkingi gamtos fotografams Romualdui Barauskui, Mariui Čepuliui, Renatui Jakaičiui, Viliui Paškevičiui, kurių nuotraukas panaudojome gamindami dalomąją medžiagą šiam ir būsimiems renginiams. Visi stumbrai nuotraukose – nufotografuoti Lietuvoje, laisvėje.

Taigi, laukiam Jūsų su šeimomis kovo 17-tą. Renginys nemokamas.

GAA „Baltijos vilkas“

 

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!