Straipsniai

Pėdsekystės kursai (Kaunas) 2016 Ruduo – 2017 Pavasaris

2016-10-03 | Kategorija: Straipsniai | Komentarų nėra

Rudens spalvos

Vėjo, šalnų nugairinti lapai vis labiau apsunksta nuo spalvų… Kas dieną rimstanti gamta suteikia galimybę pasinerti į nuostabų virsmą: lėkti kartu su vėju, šlamėti medžio ramybe, vilko žingsneliais žengti į erdvę, kurioje kiekvienas sungtas į vieningą, tobulai apmąstytą vyksmą. Kartą teko stebėti ramiai besiganančias karvutes, kurių akyse įžvelgiau begalinės išminties žybsnius, ramumą, kurio kartais taip trūksta žmogui. Šį potyrį raštu perteikti ar žodžiu perduoti yra ganėtinai sunku. Tą turi išjausti pats…

Pėdsekystės kursai tai: teorinių paskaitų virtinė, pasivaikščiojimai gamtoje, dalinimasis patirtimi, pažinimo džiaugsmas. Užsiėmimų metu siekiama išlaisvinti mintis iš mums primestų nusistymų. Pamėginti į gamtą, gyvūnus pažvelgti taip, lyg žvelgtum į nepažintą pasaulį. Išsiugdyti, sustiprinti gebėjimą suprasti, gerbti, saugoti ir kitam perduoti.

Jei pajautei, kad to kas išvardinta Tau norisi, tuomet pamėgink sudalyvauti pėdsekystės kursuose. Gal būt jie bus tai, ko ieškoja arba bent jau tai, kas prisidės prie savęs ir kito pažinimo.

 

Pėdsekystės kursai:

Planuojamas apie 20 paskaitų ciklas. Kursai vyks Kaune – darbo dieną, vieną kartą į savaitęPaskaitos trukmė apie 1 val. Paskaitos prasidės nuo lapkričio mėnesio. Kursai vyks ketvirtadieniais, greičiausiai nuo 20:20 val. Tikslesnė informacija bus pateikta užsiregistravusiems dalyviams.  Užsiėmimai nemokami. Dalyvių kiekis ribotas.

Kursai, kaip ir ankstesniais metais, bus sudaryti iš dviejų dalių: teorinės paskaitos (apie 20 paskaitų), bei praktiniai užsiėmimai (išvykos į gamtą). Dalis paskaitų patalpinta www.vilkai.lt/pedsekyste/kursai.

Teorinių paskaitų temos :

  1. Pėdsekystės pagrindai
  2. Stambieji plėšrūnai (vilkas, lūšis, lapė, mangutas)
  3. Stambieji kanopiniai (briedis, taurusis elnias, šernas, stirna)
  4. Kiti žinduoliai (voverė, kiškis, bebras, ondatra, ūdra, barsukas, kiaunė, audinė, šeškas, šermuonėlis, žebenkštis, …)
  5. Orientavimasis gamtoje, gamtosauga Lietuvoje.

Registracija bus aktyvi iki spalio 23 d. Registruotis galite šiuo adresu: -> spausti čia

 

Kontaktinis asmuo: 
Tomas Selickas
Tel. 862376945

 

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!