Lietuvoje

Atsakomybėn patrauktas grėsmę pėdsekių gyvybėms sukėlęs medžiotojas

2013-01-28 | Kategorija: Lietuvoje | Komentarų nėra

2012 metų gruodžio 16 dieną Lietuvos gamtos fondas ir Gamtos apsaugos asociacija „Baltijos vilkas“ Biržų girioje organizavo pėdsekystės kursus. Po naktį siautusios stiprios pūgos kai kurie keliai buvo sunkiai arba visiškai nepravažiuojami, tačiau pėdsekystės kursų dalyviai nestokojo geros nuotaikos ir noro pasivaikščioti po girią. Privažiavus Biržų girią paaiškėjo, kad jos automobiliais pasiekti nepavyks, todėl buvo nuspręsta juos palikti šalia pagrindinio kelio, o likusį atstumą įveikti pėsčiomis.

Vairuotojams bebaigiant pastatyti automobilius, nuo Būginių kaimo pusės priartėjo tamsiai mėlynas visureigis NISSAN. Automobilio vairuotojas sustojo šalia įvažiavimo į girią ir įdėmiai stebėjo einančius žmones. Nieko neįtardama likusi grupė žmonių pajudėjo link girios, o visureigis pajudėjo Parovėjos kaimo kryptimi. Pavažiavęs keliasdešimt metrų automobilis sustojo ir atbuline eiga grįžo prie kelio, kuriuo paskutinė grupelė žmonių buvo nuėjusi apie 70 metrų. Netikėtai visureigis pasuko į kelią, kuriuo ėjo pėdsekiai ir dideliu greičiu pradėjo brautis per sunkiai užpustytą kelią bandydamas nuo kelio nublokšti ne tik vėjo supustytas pusnis, bet ir keliu einančius žmones. Tik laimingo atsitiktinumo dėka niekas nenukentėjo. Pasipiktinus tokiu įžūliu elgesiu, Biržų rajono policijos komisariatui buvo pateiktas raštas, prašantis įvertinti vairuotojo, kuris prisipažino esąs medžiotojas, veiksmus.

Įvertinęs filmuotą medžiagą Biržų rajono komisariatas priėmė sprendimą, kuris vairuotoją patraukė administracinėn atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1242 str. 1 d. Tikimės, kad pateiktas pavyzdys paskatins nedrausmingus vairuotojus susimąstyti, o nuo tokių įžūlių išpuolių nukentėjusius žmones netylėti ir pranešti Lietuvos kelių policijai.

Video medžiaga:

 

GAA „Baltijos vilkas“ informacija

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!