InformacijaLietuvoje

Kvietimas į vilkų sambrūzdį Etnobare

2016-01-18 | Kategorija: Informacija, Lietuvoje | Komentarų: 2

Sausio 19 d. 20 val. Gamtos apsaugos asociacija „Baltijos vilkas” kviečia visus, kam įdomūs vilkai, į vilkų sambrūzdį Etnobare (Basanavičiaus g. 1, Vilnius). Tai pirmas akcijos „Vilkai kalba” renginys. Kviečiame susiburti, paklausyti paskaitos, pažiūrėti filmą, padiskutuoti.

Etnobare lankytojus pasitiks natūralaus dydžio vilkų maketai. Trumpoje paskaitoje apie vilkus sužinosite neįtikėtinų dalykų, o savo turimas žinias galėsite pademonstruoti diskusijose ir žaidimuose. Renginio dalyviai bus apdovanoti spalvingais lankstinukais apie vilką, o išmintingiausieji – prizais. Vilkų sambrūzdyje žiūrėsime režisieriaus P. Abukevičiaus filmą „Vilkų šeima”, sukurtą 1981 metais. Stebėdamas ir filmuodamas vilkus režisierius bandė perteikti mums dalelę vilkų pasaulio. Filmo trukmė – 18 minučių.

Akcija „Vilkai kalba” įvairiais renginiais kvies atsigręžti į gamtą, pažvelgti į pasaulį vilkų akimis ir pamatyti, kaip jiems, žvėrims, sekasi gyventi mūsų, žmonių, kaimynystėje. Vilkų sambrūzdyje Etnobare bus pristatyta akcijos idėja, tikslai, renginiai. Susidomėję galės įsitraukti į akcijos veiklą.

Mes – nevyriausybinė gamtosauginė organizacija „Baltijos vilkas“ – kviečiame visus kartu ieškoti būdų, kaip taikiai sugyventi su Lietuvos laukinės gamtos simboliu vilku.

 

GAA „Baltijos vilkas“ informacija

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!