Informacija

Gintarinis žaltys nemiega ir kviečia fotografuoti

2013-12-03 | Kategorija: Informacija | Komentarų nėra

Nors visi Lietuvos žalčiai jau giliu žiemos miegu sumigę, vis dar nemiegantis Gintarinis žaltys laukia Jūsų. Laukia, kol Jūs, gamtos mylėtojai, padovanosite jam įspūdžius iš nuostabaus Lietuvos gamtos pasaulio. Ieškokit ryto aušros medžių šakose, miško žvėries žvilgsnio atsargaus, paukščio skrydžio veržlaus, gal dar rasit skruzdelių takus neužsnigtus… Ieškokit, raskit savo pasaulį Lietuvos gamtoje!

Jau ketvirtus metus iš eilės Gamtos fotografų klubas „Naturephoto.lt“ kviečia dalyvauti Lietuvos laukinės gamtos fotografijos konkurse „Gintarinis žaltys 2013“.

Visi gamtos ir ypatingai laukinių plėšrūnų mylėtojai, nesnauskite! GAA „Baltijos vilkas“, prisidėdama prie konkurso rėmimo, įteiks specialų prizą už gražiausią Lietuvos plėšriojo žinduolio fotografiją.

Fotografuokite ne tik akimis ir širdimis, bet ir fotoaparatu. O  pagavę tą trapią gamtos vyksmo dalelę, padovanosite ją ne tik Gintariniam žalčiui, bet ir mus visus pakviesite grožėtis nuostabia Lietuvos gamta. Linkime sėkmės pamatyti, pajausti ir užfiksuoti!

Į konkursą iki 2014-01-01 registruokitės adresu:

GAA „Baltijos vilkas“

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!