Informacija

GAA „Baltijos vilkas“ kartu su kitomis NVO ragina politikus spręsti klimato kaitos problemas

2014-04-02 | Kategorija: Informacija | Komentarų nėra

Pasirašiusių kandidatų sąrašas (atnaujintas 2014-05-06 d.)

Gamtos apsaugos asociacija „Baltijos vilkas“ kartu su kitomis Lietuvos nevyriausybinėmis organizacijomis prisijungė prie Europoje vykstančios akcijos prieš klimato kaitą.

Kartu su kitais nevyriausybininkais kviečiame kandidatus į Europos Parlamentą pasirašyti pasižadėjimą ir įsipareigoti spręsti klimato kaitos problemas. Tokiu būdu siekiame atkreipti Lietuvos politikų dėmesį į klimato kaitos aktualijas, kad jos taptų Europos Parlamento darbotvarkės dalimi.

Prisijungdami prie šios akcijos kandidatai į Europos Parlamentą pripažįsta, jog klimato kaita yra svarbi problema, o jos sprendimui reikalingi ambicingi Lietuvos, Europos ir viso pasaulio įsipareigojimai ir neatidėliotini veiksmai. Šiuo pasižadėjimu kandidatai palaiko viso pasaulio žmonių teises į saugų klimatą ir galimybę gyventi saugioje aplinkoje.

Tokia klimato kaitos pasižadėjimų akcija vyksta visoje Europos Sąjungoje. Apie akcijos eigą Europoje savo interneto svetainėje informuoja ClimateActionNetwork-Europe, nevyriausybinių organizacijų tinklas, kuris jungia kelis šimtus organizacijų, dirbančių klimato kaitos srityje.

Pasirašytus klimato kaitos pasižadėjimus politikai gali siųsti paštu adresu VšĮ „DVI Darnaus vystymo iniciatyvos“, Konstitucijos pr. 23B-510, Vilnius, el. paštu , arba įteikti asmeniškai iki gegužės 16 d. (pasižadėjimus paštu reikėtų išsiųsti ne vėliau nei iki gegužės 14 d.).

Akcijos metu mūsų skelbsime, kokie Lietuvai atstovauti Europos Parlamente siekiantys politikai palaikys akciją pasirašydami pasižadėjimą. Pasirašiusių kandidatų sąrašas, atnaujintas 2014-05-06 d.

Daugiau apie akciją: http://aplinkosauga.lt/eprinkimai2014/

 

Klimato kaitos akcijoje dalyvaujančios nevyriausybinės organizacijos:

Darnaus vystymosi centras, www.dvcentras.lt

Darnaus vystymo iniciatyvos,  www.dvi.lt

Gamtos apsaugos asociacija „Baltijos vilkas“, www.vilkai.lt

Lietuvos ornitologų draugija, www.birdlife.lt

Lietuvos vartotojų institutas,  www.vartotojai.lt

Nacionalinė nevyriausybinių vystomojo bendradarbiavimo organizacijų platforma, www.pagalba.org

Žali.lt, www.zali.lt

Šiaulių gamtos ir kultūros paveldo apsaugos klubas „Aukuras“, www.aukuras.lt

 

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!