Informacija

Aplinkos ministerija ir GAA „Baltijos vilkas“ kviečia į vilkų ir lūšių apskaitas

2013-02-13 | Kategorija: Informacija | Komentarų: 2

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija ir GAA „Baltijos vilkas“ kviečia dalyvauti šių metų vilkų ir lūšių apskaitoje, kuri vyks vasario 21 ir 26 dienomis.

Jums, kaip savanoriams-svečiams, kartu su apskaitą vykdančiais miškininkais ir Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos (LMŽD) atstovais reikės pavaikščioti ar pavažinėti miškais, ieškant šių žvėrių pėdsakų, padėti juos registruoti. Apskaitos vyks darbo metu nuo ankstaus ryto. Kviečiame planuoti savo laiką išvykai pas vilkus!

Pagrindinis visuomenės įtraukimo į apskaitą tikslas – raginti domėtis Lietuvoje gyvenančiais plėšriaisiais žvėrimis, jų gausos ir apsaugos klausimais. Taip pat svarbu yra tobulinti apskaitos metodikas – savanorių pateikti pastebėjimai ir papildomi surinkti duomenys padės vertinant apskaitos rezultatus ir siekiant tikslesnio apibendrinimo. Šiemet apskaitos duomenų rinkimas bus papildytas jų registravimu žemėlapyje, miškininkams ir LMŽD atstovams rekomenduojama fotografuoti aptiktus pėdsakus. Šių metų apskaita yra ypatinga tuo, kad ji bus vykdoma ne tik valstybiniuose, bet ir privačiuose miškuose. Šios apskaitos duomenis gali būti sudėtinga apibendrinti, todėl jai skiriamas ypatingas dėmesys.

Norėdami dalyvauti apskaitoje turite užpildyti registracijos anketą, pasirinkdami girininkiją ir dieną, pažymėdami kur ir kada Jums būtų patogu nuvykti. Registracija prasidės ketvirtadienį (vasario 14 d.) 12 valandą ir tęsis iki vasario 18 d. 16 val. Registracijos anketą ir kitą nuolat atnaujinamą informaciją apie šių metų stambiųjų plėšrūnų apskaitą rasite apskaitai skirtoje srityje adresu www.vilkai.lt/apskaitos/apskaita-2013.

 

Aplinkos ministerijos ir GAA „Baltijos vilkas“ informacija

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!