Informacija

Pėdsekystės kursai 2014 (Kaunas)

2014-04-30 | Kategorija: Informacija | Komentarų nėra

Rimo Pakerio nuotrauka

Išgirsk, pamatyk, pajausk pavasarį, kuris bunda ir vis naujom spalvom praturtina mus supantį pasaulį. Kartais sunku pakelti galvą į dangų, pasveikint medį, kylančią saulę, praskrendantį paukštį, nakty suspindusias žvaigždes. Bet tai būtina, kad spėtum, žmogau, suprasti, kad gyvenime esi ne vienas. Tokiais žodžiais norėtume neabejingus gamtos pažinimui pakviesti į gražia tradicija tampančius pėdsekystės kursus. Kaip ir praeitais metais kursai organizuojami nemokamai. Paskaitos planuojamos skaityti darbo dienomis (po darbo valandų) vieną kartą į savaitę. Išvykos į gamtą bus organizuojamos pasirinktais savaitgaliais. Detalesnė informacija susijusi su kursų pradžia (preliminariai gegužės antra pusė), paskaitų laiku ir susitikimo vieta bus išsiųsta dalyviams, kurie pateks į kursus.

Kursų registracijos anketa pasiekiama šiuo adresu Pėdsekystės kursai. Registracija bus aktyvi iki gegužės 15 d. Laisvų vietų skaičius ribotas. Pėdsekystės kursų struktūra.

 

Esame dėkingi VDU Kauno botanikos sodui nusprendusiam prisijungti prie šios iniciatyvos ir skyrusiam patalpas paskaitų skaitymui.

 

Kontaktinis asmuo:
Tomas Selickas
Tel. 862376945

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!