Informacija

Kviečiame į išskirtinę diskusiją apie vilką

2014-02-18 | Kategorija: Informacija | Komentarų nėra

Vasario 25 dieną 19 val. sostinės muzikos klube „Tamsta“ pirmą kartą rengiama „mokslinės kavinės“ (Cafè Scientifique) diskusija apie laukinės gamtos simbolį – vilką „Nepatogi gamta. Vilkas: žinomas, nepažįstamas“.

Renginį organizuojanti gamtos apsaugos asociacija „Baltijos vilkas“ kviečia visus norinčius vilniečius ir svečius susiburti diskusijai prie arbatos ar kavos puodelio.

Savo forma unikalus renginys suteiks retą galimybę neformalioje ir neįpareigojančioje aplinkoje keistis nuomonėmis su ekspertais, intelektualais, žinomais žmonėmis.

Antradienio vakarą prie vieno stalo apie vilką diskutuos režisierius Gintaras Varnas, gamtosaugininkas ir žurnalistas Andrejus Gaidamavičius, ūkininkas Žilvinas Augustinavičius, medžiotojas Algis Petrauskas, taip pat dvasininkas ir valstybės institucijos atstovas. Į renginį kviečiami akademinės bendruomenės, meno pasaulio žmonės, gamtos apsaugos organizacijų aktyvistai.

Diskutuodami mėginsime geriau pažinti vilką, atskleisti jo paslaptis ir galbūt paneigti įsisenėjusius stereotipus.

Bendrai ieškosime atsakymų į šiuos klausimus:  „Vilkų apsauga – mada ar būtinybė?“, „Kodėl mums taip svarbu išsaugoti vilką?“, „Vilkas ir žmogus: skirtingi ar panašūs? “, „Ar sugyvensime su vilku?“, „Kokią kainą pasirengę mokėti už laukinės gamtos išsaugojimą? “ ir kt.

Į žmogaus ir laukinės gamtos, žmogaus ir vilko santykius bus žvelgiama įvairiais rakursais: gamtosaugos, etikos, moralės.

Taip pat stengsimės paliesti šiandienes aktualijas, pavyzdžiui, kaip masinis šernų naikinimas Lietuvoje atsilieps vilkų ir kitų laukinės gamtos rūšių populiacijoms, ar nebus pažeista gamtos pusiausvyra.

Šiuo renginiu siekiama skatinti visuomenę domėtis gamtos temomis ir kartu populiarinti kitose šalyse pamėgtą „mokslinės kavinės“ formą, kviesti keistis nuomonėmis, ugdyti diskusijų kultūrą.

Renginio partneris – „Baltijos aplinkos forumas“, renginį remia muzikos klubas „Tamsta“, renginio informacinis rėmėjas – interneto portalas „Grynas.lt“.

Renginys nemokamas ir atviras visiems. Renginio pradžia – 19 val. (durys atidaromos nuo 18.30 val.). Renginys truks iki 21 val.

Telefonas pasiteirauti: 8 612 611 71

Puslapis Facebook tinkle: https://www.facebook.com/events/297935113696531/

Kvietimas į renginį: Nepatogi-gamta-kvietimas.pdf

Kvietimas į renginį

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!