Informacija

Paremk Lietuvos žinduolius, skirdamas 2 procentus

2015-04-11 | Kategorija: Informacija | Komentarų nėra

Praėję metai buvo ypatingi savo įvykių gausa bei įvairumu, todėl norisi paminėti keletą svarbiausių. Surengėme didelio dėmesio ir gausaus lankytojų būrio sulaukusią diskusiją apie vilką „Nepatogi gamta“. Po kelių metų diskusijų ir derinimų pagaliau patvirtintas Vilko apsaugos planas, kurį sukurti padėjome ir mes. Vištyčio regiono ūkyje įrengėme pirmąjį eksperimentinį aptvarą nuo vilkų. Taip pat ėmėmės stumbrų klausimo, nes laisvėje gyvenančius gyvūnus ketinama uždaryti į aptvarus.

Šiais metais neketiname sustoti. Planuojame plėsti iniciatyvą „Saugi avis“ ir kartu su ūkininkais ieškoti geriausių būdų apsaugoti gyvulius nuo vilkų, vykdyti visuomenės švietimą ir stambiųjų plėšrūnų priimtinumo didinimą, siekti deramos laisvųjų stumbrų apsaugos, į gamtos pažinimo bei gamtos apsaugos veiklas įtraukti kuo daugiau visuomenės narių, skleisti gamtosaugos idėjas.

Kviečiame visus prisidėti ar kitaip palaikyti žinduolių advokatų veiklą. Jei neturite galimybės padėti savo veikla, galite paremti tuos, kurie daro darbus. Skirkite savo 2 % paramą Gamtos apsaugos asociacijai „Baltijos vilkas“.

Daugiau informacijos apie GAA „Baltijos vilkas“ jau nuveiktus darbus bei paramos skyrimo instrukcijas rasite adresu https://www.vilkai.lt/parama/2-procentai.

Ačiū, kad palaikote!

GAA „Baltijos vilkas“ komanda

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!