Informacija

Visuotinis Asociacijos narių susirinkimas

2012-04-30 | Kategorija: Informacija | Komentarų nėra

Šių metų balandžio 21 dieną įvyko kasmetinis Visuotinis Asociacijos narių susirinkimas. Jo metu aptarti 2011 metų veiklos rezultatai bei išrinkta nauja Asociacijos Taryba.

Naujoji Asociacijos Taryba: Vaidas Balys (išrinktas Tarybos pirmininku), Tomas Selickas, Gintarė Žalkauskaitė.

Pagrindinė 2011 metų Asociacijos veikla ir jos rezultatai:

  1. Dalyvavome Generalinės miškų urėdijos vykdytoje vilkų ir lūšių apskaitoje. Asociacija delegavo į įvairias girininkijas apie 100 savanorių, kurie kartu su miškininkais ėjo pasirinktais maršrutais ir rinko duomenis. Išanalizavus miškininkų anketas ir savanorių surinktus duomenis gauti rezultatai ir išvados pristatyti Aplinkos ministerijai ir visuomenei.
  2. Dalyvavome rengiant Vilko populiacijos valdymo plano techninę specifikaciją, teikėme pastabas parengtam planui, kartu su Aplinkosaugos koalicija formavome ir pristatėme NVO poziciją. Planas dar nėra baigtas rengti, o jo rengimo darbo grupėn įtraukta ir asociacija “Baltijos vilkas”.
  3. Dalyvavome Aplinkos ministerijos rengtuose pasitarimuose dėl vilkų sumedžiojimo limito ir kitų su vilkais susijusių klausimų.
  4. Įstojome į Aplinkosaugos Koaliciją.
  5. Vykdėme jaunimo mainų projektą “Cultures Under Green”.
  6. Iš lenkų kalbos išvertėme leidinukų ūkininkams apie naminių gyvulių apsaugą nuo laukinių plėšrūnų. Leidinuką planuojame pabaigti šiais metais.
  7. Susitikome su Lenkijos gamtos apsaugos asociacijos “Wilk” aktyvistais, dalinomės patirtimi, aptarėme bendras problemas ir bendradarbiavimo galimybes.
  8. Asociacijos aktyvistų dėka Biržų rajono savivaldybė pirmoji šalyje ėmė kompensuoti vilkų padarytą žalą ūkininkams.

Pagrindinė Asociacijos veikla finansuojama iš dviejų šaltinių – gyventojų skirtų 2% pajamų mokesčio (2011 m. – 1883 Lt) ir tiesioginės fizinių asmenų paramos (350 Lt.).

Projektas “Cultures Under Green” finansuotas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, taip pat parėme “SMScredit.lt”.

 

“Baltijos vilkas” informacija

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!