Lietuvoje

Per pirmą parą peticiją prieš padidintą vilkų kvotą pasirašė 2000 žmonių

2012-09-20 | Kategorija: Lietuvoje | Komentarų nėra

Per pirmą parą peticiją prieš padidintą vilkų kvotą pasirašė 2000 žmonių

Prieš porą dienų startavusi nauja Gamtos apsaugos asociacijos „Baltijos vilkas“ peticija, kaip ir užpernai, sulaukė didelio susidomėjimo. Tai rodo, kad visuomenė neabejinga gyvajai gamtai ir Lietuvos vilkai turi pakankamai užtarėjų. Šiuo metu jau beveik trys tūkstančiai žmonių pasirašė reikalavimą atšaukti Aplinkos ministro įsakymą dėl 50 vilkų sumedžiojimo kvotos nustatymo. Kaip ir ankstesniais metais, šiemet tikimąsi surinkti 10 000 parašų, kurie bus įteikti ne tik Aplinkos ministrui, bet ir LR Prezidentei Daliai Grybauskaitei, kuri, kaip parodo ir apklausos, geriausiai atstovauja visuomenės interesus.

Numatytas penktadalio Lietuvos vilkų išmedžiojimas, neatsižvelgiant į jų gausą ir daroma žalą ūkininkams atskiruose rajonuose, neišspręs ūkininkų problemų, o tik pakenks vilkų populiacijos gyvybingumui ir sutrikdys ekologinę pusiausvyrą gamtoje. Ūkininkams reikia ne keršto akcijos vilkams už jau papjautus gyvulius, o realių kompensacijų ir pagalbos įsigyjant naminių gyvulių apsaugos nuo plėšrūnų priemones, kam Aplinkos ministerija kol kas neskiria deramo dėmesio.

Paraginkite savo draugus, kolegas, pažįstamus pasirašyti interneto svetainėje www.priesmedziokle.lt patalpintą peticiją ir kartu užkirskime kelią beprasmiškai 50-ies vilkų žūčiai.

GAA „Baltijos vilkas“ informacija

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!