Savanorystė

Tapkite Gamtos apsaugos asociacijos „Baltijos vilkas“ savanoriais

Plėšriųjų žinduolių apsauga neįmanoma be miškų, kuriuose jie gyvena, ir kitų rūšių, su kuriomis jie susiję visais įmanomais ekologiniais ryšiais, apsaugos. Tie, kurie saugo vilkus, lūšis ir kitus gyvūnus, saugo visą gamtą. Mes esame toje svarstyklių pusėje, kuri priešinasi žmogaus karui prieš gamtą, besąlygiškai intervencijai į ją ir reikalauja taikos. Karas prieš gamtą yra karas prieš save, nes mes, žmonės, taip pat esame gamta.
Narių trūkumas yra pagrindinis visų visuomeninių organizacijų veiklos stabdis. Daugelis jų negali samdyti darbuotojų, todėl didžiąją dalį reikšmingų darbų atlieka savanoriai. Ne išimtis ir GAA „Baltijos vilkas“. Tad jeigu turite galimybę dalį savo laiko paaukoti vilkų ar kitų gyvūnų apsaugai, kviečiame susisiekti su mumis. Mūsų organizacijoje laukiami visi geros valios žmonės.
Ieškome savanorių – GAA „Baltijos vilkas“ atstovų – ir kitose Baltijos regiono šalyse (Lenkija, Estija, Latvija ir kt.).

Kviečiame prisijungti prie organizacijos veiklos!

Rašykite laišką su trumpu savo motyvacijos išdėstymu, pasiūlymais, pageidavimais ir gyvenimo aprašymu (įmantraus nereikia, žmonės mes paprasti). Mes su jumis susisieksime.
GAA „Baltijos vilko“ nariais gali tapti tik pilnamečiai, su organizacijos veikla ir įstatais susipažinę asmenys. Savanoriais gali tapti visi geros valios žmonės, nepriklausomai nuo jų amžiaus, rasės, religijos, išsilavinimo ir socialinės padėties.

Ieškome veiklos administratoriaus/-ės!

Atsakomybės:
- gaunamų ir siunčiamų raštų registravimas, archyvavimas;
- asociacijos narių konsultavimas buhalteriniais klausimais (pvz., kokius dokumentus reikia surinkti perkant daiktą ar įsigyjant paslaugą);
- gaunamų sąskaitų tvarkymas, archyvavimas, avanso apyskaitų, kelionės lapų pildymas ir pan.;
- dokumentų, reikalingų FA parengimui, pateikimas asociacijos buhalteriui;
- asociacijos vidinių dokumentų (protokolų, sutarčių, potvarkių, įgaliojimų ir pan.) rengimas, archyvavimas ir priežiūra;
- narystės dokumentų rengimas, archyvavimas ir priežiūra;
- popierinio ir elektroninio archyvo priežiūra, tvarkos palaikymas.

Reikalingos žinios:
- raštvedyba,
- finansinė apskaita,
- asociacijų įstatymai.

Asmeninės savybės:
- atidumas,
- kruopštumas,
- atsakomybės jausmas.

Privalumai:
- panašus darbas nevyriausybinėse nepelno organizacijose.

Išsamiau >> 

Teirautis el. paštu ; tel. 8 699 61297 (Eglė).

 

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!