Savanorystė

Tapkite asociacijos „Baltijos vilkas“ savanoriais

Plėšriųjų žinduolių apsauga neįmanoma be miškų, kuriuose jie gyvena, ir kitų rūšių, su kuriomis jie susiję visais įmanomais ekologiniais ryšiais, apsaugos. Tie, kurie saugo vilkus, lūšis ir kitus gyvūnus, saugo visą gamtą. Mes esame toje svarstyklių pusėje, kuri priešinasi žmogaus karui prieš gamtą, besąlygiškai intervencijai į ją ir reikalauja taikos. Karas prieš gamtą yra karas prieš save, nes mes, žmonės, taip pat esame gamta.

Narių trūkumas yra pagrindinis visų visuomeninių organizacijų veiklos stabdis. Daugelis jų negali samdyti darbuotojų, todėl didžiąją dalį reikšmingų darbų atlieka savanoriai. Ne išimtis ir GAA „Baltijos vilkas“. Tad jeigu turite galimybę dalį savo laiko paaukoti vilkų ar kitų gyvūnų apsaugai, kviečiame susisiekti su mumis. Mūsų organizacijoje laukiami visi geros valios žmonės.

Kviečiame prisijungti prie organizacijos veiklos!

Rašykite laišką su trumpu prisistatymu, savo motyvacijos išdėstymu, pasiūlymais ar pageidavimais. Mes su jumis susisieksime.

Asociacijos nariais gali tapti tik pilnamečiai, su organizacijos veikla ir įstatais susipažinę asmenys. Savanoriais gali tapti visi geros valios žmonės, nepriklausomai nuo jų amžiaus, rasės, religijos, išsilavinimo ir socialinės padėties.

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!