InformacijaLietuvoje

Kviečiame į paskutinįjį akcijos „Vilkai kalba“ renginį

2016-02-09 | Kategorija: Informacija, Lietuvoje | Komentarų nėra

Vasario 11 d. 20 val. GAA „Baltijos vilkas“ kviečia visus  į paskutinįjį akcijos „Vilkai kalba“ renginį – paskaitą „Vilkai ir mes: panašūs ar skirtingi?“ Etnobare (Basanavičiaus g. 1, Vilnius). Paskaitoje aptarsime, ką turime bendro su vilkais, pažvelgsime į žmogų iš evoliucinės perspektyvos ir padiskutuosime apie tai, ko žmogus turėjo išmokti iš plėšrūnų, kad taptų žmogumi. Taip pat pasidalinsime įspūdžiais iš visos „Vilkai kalba“ akcijos, parodysime, kaip sekėsi piketuose, ir atsakysime į jūsų dar neatsakytus klausimus apie laukinę gamtą ir vilkus.

Jei dar nespėjote pamatyti  natūralaus dydžio vilkų maketų iš arti, vis dar neturite su jais nuotraukų, norėtųsi padiskutuoti apie vilkus, o kaimynas jūsų neišklauso –  skatiname išnaudoti paskutinę galimybę tą padaryti akcijos „Vilkai kalba“ metu! Vėliau vilkai žada keliauti po kitus Lietuvos miestus, tad teks juos gaudyti.

O tuos, kurie jau pramynę kelią iki Etnobaro, kviečiame dar sykį atvykti ir smagiai kartu praleisti ketvirtadienio vakarą klausantis paskaitos, bendraujant, dalinantis įžvalgomis ir rūpinantis gamta. Kūrybiškiausius ir daugiausia apie vilkus žinančius renginio dalyvius apdovanosime jau tradicine „Vilkai kalba“ dalimi tapusiais sausainėliais ir ne tik…

Iki susitikimo!

Google GmailEmail

Sveiki,
domitės GAA „Baltijos vilkas“ veikla?
Užsiprenumeruokite vilkai.lt naujienas el. paštu ir nepraleisite nė vieno mūsų straipsnio!